.

.

Xingsiyue Двојно Полнење Монтажа на Држач за HTC Vive Контролер, се Справи со Притисокот База на Заградата на Полначот на Фиксна Поддршка

Xingsiyue Двојно Полнење Монтажа на Држач за HTC Vive Контролер, се Справи со Притисокот База на Заградата на

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

【Уникатен Компатибилност】 Дизајнирани за HTC Vive Контролер. 【Ефективно Функционирање】 - Простор за заштеда на енергија и лесно да го инсталирате, помага да се спречи оштетување на контролорот е оригинална microport. 【Одличен Квалитет】 - Направен од високо-квалитет 3 D испечатени пластика за прецизно моделирање и совршено се вклопуваат.Подолго и погусто база за постабилна одговара. 【Едноставна Операција】 - Отстранување на монтажни кабловска сандаче, инсталирајте се справи со полнење кабел во кабловска сандаче, вметнете го кабелот во основа, и, конечно место на справи, и интерфејс е автоматски усогласени за полнење. 【Пакетот Вклучува】 - 1 x Двојно Полнење Стојат (Не се вклучат и други животни). ➤Опис : ➤Главниот Спецификации : Тежина : 150 G ➤Производ Функција: 1.100% сосема нов и висок квалитет. 2.Направени од високо-квалитет 3 D испечатени пластика за прецизно моделирање и совршено се вклопуваат.Подолго и погусто база за постабилна одговара. 3.Отстранување на монтажни кабловска сандаче, инсталирајте се справи со полнење кабел во кабловска сандаче, вметнете го кабелот во основа, и, конечно место на справи, и интерфејс е автоматски усогласени за полнење. ➤Забелешка : 1.Само компатибилни за HTC Vive Контролер. 2.Други додатоци демо на сликата не се вклучени. ➤Пакетот Вклучува : 1 x Двојно Полнење Застане.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите