.

.

5-Блер Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра Случај, Галакси S21 Ултра Паричникот Случај Држачот на Школка Лизгачки Покрие Двоен Слој Анти Нула Тешко PC Кредитна Слот Задни

5-Блер Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра Случај, Галакси S21 Ултра Паричникот Случај Држачот на Школка

мислење на клиентот:

DEN 311.52
Достапност
Во достапна форма

Галакси S21 Ултра Паричникот случај : компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра тенок Случај Хибрид солиден и shockproof holster случај.S21 Ултра 5 G држачот на Случај за жените и мажите.Високо-квалитетни материјали : за Samsung Галакси S21 Ултра паричникот случај користи високо-квалитетни Хибрид заштитни случај, Галакси S21 Ултра црна случај, сина, војска зелена телефон случај.кој гарантира долгорочна употреба, свиленкаста и пријатно на допир, лесно да се чисти, истакнувајќи моден вкус, домот на ниско-клуч.за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G Holster 360-степен на заштита : Галакси S21 Ултра полно тело за заштита на случај, и S21 Ултра 5 G заштитна маска дизајн на магнетното отворање го заштитите вашиот телефон од гребење, нечистотија и секојдневно носење.Во споредба со старата верзија На телефон случај има повеќе од одлична отпорност.за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G Случај Лизгачки Картичка : Скриени Картичка Паричник е на грбот на случајот.Можете да го носат до 2 картички со вас.Тоа е погодно за вас и може да се земе Кредит Карти, Карти и сл.Точни исечок : детални исечок дизајн за Samsung Галакси S21 Ултра случај покрие ви овозможува да пристапите брзо до сите копчиња, камери, звучници и микрофони за нормална употреба, и лизгачки акција не е нарушена.Новата верзија S21 Ултра 5 G заштитни случај има потенки и полесни дизајн, така што вашиот телефон е веќе гломазна.Бренд : Брендот : 5-Blair Compatible со Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G Случај покрие Карта Носителот.Материјал : Премиум PC материјал обезбеди удобен зафат и сеопфатен капка заштита Тешко случај .Функција : Карта Носителот Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Галакси S21 Ултра Поклопецот е добро направени од издржлив Компјутер, Ние веруваме само врвен материјал и одличен занает може да одговара на вонредни .Предност : -гроздобер текстура го прави вашиот Случај Галакси S21 Ултра Покрие изгледа добро.-Кога вашиот случај Галакси S21 Ултра прекривачот, на тенок и лесен дизајн не ќе ви даде дополнителна тежина.-Галакси S21 Ултра 5 G Случај бела/Морнарица/Розова/црна/црвена/сива/Златниот/Army Green/Розово злато/Сребрена телефон Случај .-Кога ќе допрете Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G Покритие, ќе се чувствувате удобно,свилен мазна чувство без да биде лизгава.-Обезбедува супериорни заштита Случај за Samsung Галакси S21 Ултра кожа случај од гребнатини, шокови,Shockproof со трајни висока Премија КОМПЈУТЕР.Пакет се Вклучени : 1 x Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G Случај Услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите