.

.

МИНГ-MCZ 3/4 SS304 Нерѓосувачки Челик Санитарни Пневматски Вертикални Три Менгеме Пеперутка Вентили (Спецификација : 3/4)

МИНГ-MCZ 3/4 SS304 Нерѓосувачки Челик Санитарни Пневматски Вертикални Три Менгеме Пеперутка Вентили (Спецификација

мислење на клиентот:

DEN 6103.44
Достапност
Во достапна форма

Спецификација : .Цевка OD : 19mm.Менгеме : 50.5 mm.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик SS304. Работа : Pneumatic Applicable Temperture : ≤80℃Работа Притисок : 0-1 Носители.6 MPa / 232psi Environment Температура : -20℃ до 60℃n Operating опсег : 0-90°n Connection : Три Менгемеn Applicable Медиум : Вода, Масло,Воздухn Control Метод : Еден глума, Автоматско враќање позиција.n Package се Вклучени : 1 x пневматски пеперутка вентили.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите