.

.

XZJJZ 60 Долго-Главен Памук Чист Памук Четири-Парче Сет,Боја Тема Ѕвезда Везови Ватенка Капак Девојка Срцето Постелнина (Боја : 7-Парче Костим, Големина : 1.8 м)

XZJJZ 60 Долго-Главен Памук Чист Памук Четири-Парче Сет,Боја Тема Ѕвезда Везови Ватенка Капак Девојка Срцето

мислење на клиентот:

DEN 18396.72
Достапност
Во достапна форма

100% Памук. 60 сатен долго-главен памук,нежна и мазна,мека и удобна.Висока прецизност вез,исклучителна дијагонала и широк еднострани pillowcase,едноставни и убави.Нежна и мазна на допир,кожата-friendly и мека,донесе удобно спиење.Високото пребројувањето на гласовите,пофини на предиво,и повеќе нежни и мазни на ткиво ткаенина.Исклучителна вез,тесни бода,секој бод и конец се направени со големо внимание и квалитет. 60 сатен долго-главен памук,нежна и мазна,мека и удобна.Висока прецизност вез,исклучителна дијагонала и широк еднострани pillowcase,едноставни и убави.Нежна и мазна на допир,кожата-friendly и мека,донесе удобно спиење.Високото пребројувањето на гласовите,пофини на предиво,и повеќе нежни и мазни на ткиво ткаенина.Исклучителна вез,тесни бода,секој бод и конец се направени со големо внимание и квалитет.Свежи и домот, розова,со моделот embellishments,има различен стил.specification Material : 100% Cotton Color : како shown Size : 1.5/1.8 метри : ватенка покрие 200*230,чаршаф 245*250,pillowcase 48*742 метри : ватенка покрие 220*240,чаршаф 245*270,pillowcase 48*74 Package содржина.Четири-парче костим : а ватенка маска,чаршаф,еден пар на pillowcases.Пет-парче сет : а ватенка маска,чаршаф,еден пар на pillowcases,мал перница(вклучувајќи core).Шест-парче костим : а ватенка маска,чаршаф,еден пар на pillowcases,еден пар на pillowcases (60*60 без core).Седум-парче костим : а ватенка маска,чаршаф,еден пар на pillowcases,мал перница(со core),еден пар на pillowcases (60*60 без core).Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте ме,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Поради прирачник за мерење,ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите