.

.

Комерцијална Анти-Замор Дренажа Гума Трска 82.6x35.4Тешка Должност Не се Лизга патосници за Домашна или Бизнис Затворен за Употреба на Отворено работна Станица Мат

Комерцијална Анти-Замор Дренажа Гума Трска 82.6x35.4Тешка Должност Не се Лизга патосници за Домашна или Бизнис

мислење на клиентот:

DEN 3359.76
Достапност
Во достапна форма

✔Гума тротоарите мат со одлична вода и маснотии се отпорни на гумени материјал; безбедност мат помага да се спречи опасна несреќи.одлично за работа продавница тротоарите или душеци за кујна подови;овие Matts може да се преживее подолу замрзнување температури долго време.тие може да се справи со ув долгогодишен секојдневно. ✔ БРЗО се ИСЦЕДИ : Нашата дренажа мат со голем круг дренажа дупки, се одликува со брз вода мозоци. ✔ ЛЕСНО ДА се ИЗМИЈАТ : Дупки во оваа дренажа мат овозможи на течност и отпадни честици да помине преку обезбедување на појасна површината.Само црево на мат со вода за чистење, кој им овозможува на лесен остатоци отстранување. ✔ ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ИСЕЧЕТЕ-МОЖНОСТ : оваа гума не се лизга мат тежат е 50lbs.Вкупната Големина 36" x 83" x 0.4".Да ги покрие голем простор и исто така може да се сече на било помала големина од Кутија нож работи според вашите потреби. ✔ МУЛТИ-АПЛИКАЦИИ : Блокирам Гума Трска е препорачливо за entryway, гаража, перална, патио, работилница, кујна, бар, ресторан, канцеларија и каде постои голем сообраќај од надвор.Исчистете го чевли и остави надвор нечистотија, остатоци и влага.Опис на производот : Бар, Кујна Индустриски Мулти-функционални Анти-замор Дренажа Гума Не се лизга Хексагонална Мат карактеристики големи хексагонална дренажа дупки кои помагаат да се намали количината на лизгава течности и масла остави на подот и да се спречи опасна несреќи.Спецификации : 1. Материјал : Rubber2. Боја : Black3. Големина : 35.4" x 82.6" x 0.39"Направен од високо-одделение гума, издржливи и сигурни во употреба , имаат долгорочен служат време.Голема големина и флексибилни, може да се одговараат за неколку видови на место.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите