.

.

Се вклопува 00-05 Buick Lesabre Лево Возачот Огледало Стаклена Леќа за Тип на Сигнал

Се вклопува 00-05 Buick Lesabre Лево Возачот Огледало Стаклена Леќа за Тип на Сигнал

мислење на клиентот:

DEN 1042.56
Достапност
Во достапна форма

Купувачи оваа опција е aninexpensive алтернативни директни собере во текот стакло огледало опција за загрева Авто Затемнување огледала. (Огледало не е авто затемнување) Користење на постоечките LED.НЕ се Отстранат постојните стакло.Авто намалена функција ќе бидат изгубени, но топлина функција останува.инструкции за инсталација обезбедена.Висок Квалитет произведени во САД ги Исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Огледало Мерки 8-1/2" најдолгата Дијагонала Потврди мерења ова огледало НЕ Е компатибилен со не авто слабо тип огледала.Стаклена леќа само w/o поддршка плоча.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите