.

.

Годинава Lugano Паричникот Капка Безбедно Кожен Паричник Snap На Случај iPhone 6, 7, 8 - Црна

Годинава Lugano Паричникот Капка Безбедно Кожен Паричник Snap На Случај iPhone 6, 7, 8 - Црна

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

НАПРАВЕНА СО ПРЕМИЈА од КОЖА : Завиткани во целост-жито полу-анилин кожа, овој паричник кожа iphone случај обезбедува голем стил и мулти-функционалност.Изградени со висок квалитет вистинска кожа, оваа 2-во-1 паричникот iphone случај е исклучително мазна на допир, обезбедување дополнителна удобност, без да се загрозат зафат.СТИЛСКИ ФУНКЦИЈА : SENA Случаи не се само дизајни на производи за стил, но функција, како и.Нашата Кожа Snap На Паричникот Случај за iphone функции двојна картичка во грбот.Ова особено особина им помага на телефонот дејствува како паричник, па нашите клиенти веќе не мора да бидат оптоварени со носи многу работи.Картичката слотови се мерат и да се одржуваат редовни големина на картички, па ќе имаат се што ви треба на едно место.Се ОБИДЕЛ & ТЕСТИРАНИ ШОК ЗАШТИТА : Спроведува со нашиот патентиран cutting-edge технологија Капка Безбедно, нашите производи понуди највисока заштита без да се жртвува стил и функција.Оваа ГОДИНА iphone случај апсорбира и disperses било шок од случајно капки со едвај било додаде тежина или дебелината.Секој агол е засилен со Пад Safe Технологијата, кои рамномерно ги дистрибуира шок кога падна.Поставените рамки ви овозможува да ги чувате на вашиот телефон надолу и ги штити екран од гребење.ПРЕЦИЗНИ ДЕТАЛИ во ТЕКОТ НА ТЕЛЕФОНОТ ДИЗАЈН - Секој детал на овој лизга на премиум кожа случај се евидентира, и на копчиња.Лесно пристап на прстен/копче за нечујно, како и јачината на звукот на копчињата.На страна копчето а јачина на звук копчиња се опфатени така може да се обезбеди без нечистотија ќе се добие во внатрешноста на копчиња.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Секој ГОДИНАВА производ е дизајниран да трае долго, или додека не одлучите да се надополни, која е причината зошто толку многу мисла оди во секој производ.Нашите луксузни мобилни додатоци се дизајнирани да траат што е причината зошто ние го направи тоа како издржлив како е можно со класичен и безвременски изглед кој никогаш не излегува на стил.Нашите трајни кожа во комбинација со здрав крои се изградени да издржат носат и солза.Ние сме спарени нашите најпопуларните Паричникот решение со нашето највисоко оценет капка safe технологијата во lugano Паричник.Вашиот телефон е покриена од сите страни-вклучувајќи копчиња-и Кожа обвива околу страни со две-тонови на боја приказна.Изградени со висок квалитет вистинска кожа, оваа 2-во-1 паричникот iphone случај е исклучително мазна на допир, обезбедување дополнителна удобност, без да се загрозат зафат.Годинава Случаи не се само дизајни на производи за стил, но функција, како и.Ова особено особина им помага на телефонот дејствува како паричник, па нашите клиенти веќе не мора да бидат оптоварени со носи многу работи.Картичката слотови се мерат и да се одржуваат редовни големина на картички, па ќе имаат се што ви треба на едно место.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите