.

.

CamelBak Repack LR 4 50 мл Хидратација Пакет

CamelBak Repack LR 4 50 мл Хидратација Пакет

мислење на клиентот:

DEN 1558.80
Достапност
Во достапна форма

75% Памук, 15% Најлон, 10% Волна.Направени во САД или Увезуваат.ИДЕАЛЕН ЗА ХАРД-ПОЛНЕЊЕ ВЕЛОСИПЕДИСТИ КОИ ТРЕБА ПОВЕЌЕ ОД ШИШЕ, НО ПОМАЛКУ ОД ПОЛНОПРАВНА ПАКЕТ.ТОВАРОТ ХИП ПОЈАС СО ТОВАР ЏЕБОВИ Широк појас појас оптимизира одговара и го задржува essentials блиску на дофат на раката.ИНТЕГРИРАНИ НОСАТ во ЏЕБОВИ Чувајте ги вашите алатки и поправка комплет организирани. 1.5-ЛИТАРСКИ СУШТИНАТА РЕЗЕРВОАРОТ Побрз проток за подобра хидратација.ДВОЈНО КОЛИЧЕСТВО КОМПРЕСИЈА РЕМЕНИ Cinch резервоарот во мали на вашиот назад за стабилност и тесна одговара.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите