.

.

Кожа Briefcase Торба за Лаптоп Гласник Satchel 16 Инчен Најдобри рачно изработени Кожна Торба со Индискиот Hando ArtSALE, Кафеава, Голем

Кожа Briefcase Торба за Лаптоп Гласник Satchel 16 Инчен Најдобри рачно изработени Кожна Торба со Индискиот Hando

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. . - ПОЛНО ЗРНО КОЖА : Нашите кеси се направени од целосни зрна кожа и наредени со трајни платно и се рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии. - ПОГОДНОСТ : Со Сокриени брави според Главната рака оваа торба е лесно и брзо да се отвори за заклучување .ПРЕНОСЛИВ И ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА дава опција да се носат како торба или briefcase. - СКЛАДИРАЊЕ : Со Големина 16" ширина x 12" висина x 5" длабочина ( Одговара на лаптоп до 15.5 инчи) , 1 голема лаптоп оддел, 2 мали делови и и 2 Мали џеб пред и за датотеки/ padfolio итн плус 2 патент џебови вклучувајќи и еден во задниот дел , оваа торба вклопува речиси сè што ви треба за да се носи во канцеларија, студирам , на училиште или дури и во текот на ноќта патување. - ЗИМЗЕЛЕНИ УЧИЛИШТЕ ТОРБА ДИЗАЈН : Сега ова е еден дизајн кој никогаш не може да оди надвор од стил .Во прилог на оваа кожа како карактеристика на возраст wondefully со употреба што го прави кеси изгледа класично и уникатен. - СОВРШЕН ПОДАРОК : Со mutlipurpose употреба и елегантен потресени Гроздобер инспириран изглед кој никогаш не излегува на стил , Оваа торба е голем подарок идеја за Татковци Ден , Родендени , Денот на Вљубените , Божиќ, Дипломирањето, се Врати На Колеџ Или Секоја Прилика Која Повици За Подарок .Го прави голем дар за професионалци, уметници , студенти и сите видови на службени лица.Торба може да се користи како Кожа гласник торба за мажите и жените ,лаптоп кеси briefcase , колеџ торба, на состанокот торба, подарок идеја.Боја : Кафена Материјал : 100% Вистински Кожа Големина : 16" Широк x 12" Висина x 5" Длабочина 60" прилагодливи рамо, рака направени од страна на коза кожа Карактеристики : совршен придружник за вашиот колеџ за статистика и други use - Направени со Раце Вистинска кожа гласник торба Случува канцеларија или колаж треба нешто да се носат сите ваши essentials како лаптоп , датотеки , папка и припадност и да ги задржи на едно место нашата кожа торба за лаптоп е совршен за сите ваши потреби Лаптоп баласт да се задржи лаптоп безбедно.Унисекс кожна торба за лаптоп гласник торба satchel во темно кафеава боја.Овој оригинален рачно изработени од кожа гласник торба или кожна торба за лаптоп кој е создаден од најдобрите Индискиот занаетчии со сето внимание кон детали.гласник торба е направен од вистинска кожа.ќе добиете точно иста кеса како што е прикажано нема фаул мирис како таа доаѓа во други коза кожна торба.одговара на лаптопи, таблети и уреди до 15.6 инчи Забелешка : ве Молиме исто така, наведуваат дека оваа нова торба исто така може да има посебна кожа мирис.Поголемиот дел од нашите клиенти имаат тенденција да ја сакам оваа земна мирис, некои не.Во секој случај тоа не исчезнува во рок од 4-6 недели од редовна употреба.Производот за нега : се Применува било масло за готвење на кожа површината, како и употреба на мека крпа за да ја заврши на издржување.Никогаш не дозволува водата да се впие во вашата торба.Ако торба се навлажни, не се користи фен за коса на тоа.Наместо тоа, ги апсорбира многу вода, бидејќи е можно со дебел микрофибер рака крпа и оставете торба да се исуши.Потоа, состојба повторно и складирање.Вашето мислење е важно!Ние во Leder_artesanía се насочени кон задоволување на нашите ценети клиенти, наместо максимизирање на нашите продажни бројки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите