.

.

Snap Привремена Коронка и Мост Материјал, 4 Унца Шише на Течност (S441)

Snap Привремена Коронка и Мост Материјал, 4 Унца Шише на Течност (S441)

мислење на клиентот:

DEN 816.24
Достапност
Во достапна форма

Вонредни маргиналните точност.Драматично го намалува полимеризација намалување.Обезбедува подобро се вклопуваат од метил methacrylate-базирани материјали.Карактеристики вистински doughy фаза.Долната топлина ослободување.Избор на продолжен нијанси.Исклучителни боја стабилност.Опис : Snap - Привремена Коронка и Мост Материјал, 4-унца Шише на Течност.Производителот Код : S441 Бренд : Snap Компонента(s) : Течни Лекување на : Авто-лек Пакување : 4-унца шише на течни Сенка : Јасно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите