.

.

LSNLNN Корпа за Отпад,Поттикнување корпата за Ѓубре од Домаќинството Голема Кујна, Дневна Соба Европската Нерѓосувачки Челик со Капак Електрично Автоматско Ѓубре,а,2

LSNLNN Корпа за Отпад,Поттикнување корпата за Ѓубре од Домаќинството Голема Кујна, Дневна Соба Европската Нерѓосувачки

мислење на клиентот:

DEN 1994.40
Достапност
Во достапна форма

Големина : 38 Cm × 26 Cm × 44 Cm / 38 Cm × 26 Cm × 62 Cm.Внатрешни и Надворешни Dual-да Помине, Голем Капацитет, за да се Задоволат Потребите на Домаќинството Ѓубре Лименки.Ергономија и Научен Интегритет Се Подобрени Неколку Пати.Ова Ѓубре Може да ви Помага да ги Чувате Некои Неискористени Предмети и да ја Задржите Вашата Соба Чисти и Чиста, на тој Начин во Подобрувањето на Чистотата на Вашата работна Околина.Време на испорака : 1-2 Дена Dispathed,15-25 Дена да Пристигнат.Ако Имате Било какви Прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето.Име на производ : Smart Ѓубре Can Shell Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Inner Барел : Plastic Shape : Square Size : 38 Cm × 26 Cm × 44 Cm / 38 Cm × 26 Cm × 62 Cm Color Класификација : не' Рѓосувачки Челик / Champagne Capacity : 20 L/30 LBattery : Батеријата / Полнење Mode Mode : Induction Features : Тивко, Простор за Заштеда на енергија, Не се Лизга, Лесно за Ракување.Тркала Дизајн.Применливи Простор : Погоден за Канцеларија, Дневна Соба, Кревет, Кујна и Други Сцени.Забелешка : ве Молиме Прочитајте Точни Инструкции за Користење; Некои Грешки Може да Влијае на Прирачник за Мерење на Големина и Тежина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите