.

.

Маснотии Пиштол Прирачник Лост Маснотии Машина,Маст Нафта Додатен Подмачкување Алатки Lubricator За Автомобил (Боја : Црна, Големина : 37.5X10CM)

Маснотии Пиштол Прирачник Лост Маснотии Машина,Маст Нафта Додатен Подмачкување Алатки Lubricator За Автомобил

мислење на клиентот:

DEN 2297.52
Достапност
Во достапна форма

- Ова лост акција маснотии машина карактеристики на анти-течење дизајн, со провира за безбедна, течење-слободен одговара, за разлика од притиснете на стил на приклучоци. - Ова маснотии машина тело карактеристики knurled бендови за цврст стисок за време на употреба. - Неговото долго, ергономски се справи ви дава зголемена потпора што ви е потребно за удобно користење. - Оваа тешка должност, лост стил маснотии машина е преполн со погодност карактеристики кои ја прават совршена за дома или продавница употреба. - Усвојува прецизност производство за подобрување на стабилни карактеристики и висока сигурност.Description Fill вашиот маснотии пиштол користење на диспензерот транспорт 400 ccs во барел или големо оптоварување вашиот маснотии машина за пакување 400 ccs во барел помош на нож.Благодарение на knurled бендови на барел на маснотии машина, ќе бидете во можност да се задржи сигурен зафат за време на вчитување и ја користите.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик, цинк легура.- Големина : 37.50 X10.00 X7.00cm/14.74 X3.93 X2.75 инчи.- Истиснување притисок : 12000psi.- Работен притисок : 3000psi.1 x Маснотии машина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите