.

.

Години Montessori Материјали Дрвени Три Бои Фиока Кутија со Топката Образовни Предучилишна Обука Бебе

Години Montessori Материјали Дрвени Три Бои Фиока Кутија со Топката Образовни Предучилишна Обука Бебе

мислење на клиентот:

DEN 936.00
Достапност
Во достапна форма

Име : Montessori Дрвени Три Бои Фиока Кутија со Топката Материјал : Висок Квалитет на Дрво.Големина : 30*14*9 CM Тежина : 1.07 КГ.Пакет : Белата Кутија Возраст : 3+.Предупредување : Не користете за 2-.Години Montessori Материјали Дрвени Три Бои Фиока Кутија со Топката Образовни Предучилишна Обука Доенче.Име : Montessori Дрвени Три Бои Фиока Кутија со Топката Материјал : Висок Квалитет на Дрво Големина : 30*14*9 CM Тежина : 1.07 КГ Пакет : Белата Кутија Возраст : 3+ Предупредување : Не користете за 2 - Години Montessori Материјали Дрвени Три Бои Фиока Кутија со Топката Образовни Предучилишна Обука Доенче.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите