.

.

Notrax 512 Мермер-Tuff Max Анти-Замор Безбедност Мат, за Домашна или Бизнис 2 X 3' Сива

Notrax 512 Мермер-Tuff Max Анти-Замор Безбедност Мат, за Домашна или Бизнис 2 X 3' Сива

мислење на клиентот:

DEN 2114.88
Достапност
Во достапна форма

АНТИ-ЗАМОР - Мермер Tuff е анти-замор кат мат обезбедува удобност и ергономски поддршка.Погоден за stand-up бироа, workstations и кујни.Направени од густа затворен мобилен ПВЦ пена база обезбедува додаде амортизирање удобност.ТРАЈНИ/ДОЛГОТРАЈНИ - Трајни мазна мермер-шема врвот површината на тешки-должност винил.ЛИЗГА ОТПОРНИ - анти-лизга површината и четири beveled рабовите ви држи безбедно од лизга & патувања.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Со трајни винил врвот површината е лесно да издржам и влажна четка.No Trax Мермер Tuff Max анти-замор кат мат.Области во кои се бара додаде анти-замор олеснување и издржливост во атрактивен стил.Издржливи се изедначи мермер-шема врвот површината на тешки-должност винил.Лесен за да го понесете или четка исчистете.Скатен beveled рабовите за да се намали вкусовите опасности и да се овозможи лесен пристап на и надвор од мат.Uni Fusion обврзници за животот на мат.Сива боја.Мерки 3-метри должина од 2-метри ширина од 1-инчи, дебелина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите