.

.

Tervis Јужна Каролина Знаме Направени во САД Двојно Ѕидови Изолирани Гимнастик, 16 оз, Морнарица и Бела

Tervis Јужна Каролина Знаме Направени во САД Двојно Ѕидови Изолирани Гимнастик, 16 оз, Морнарица и Бела

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Tervis tumblers функција двапати ѕид изолирани изградба која го чува пие топла или ладна подолго и ја намалува кондензацијата да се спречи ѕвони на вашата маса.Силна, отпорност на BPA-free материјални средства овие tumblers може да се земе собори без кршејќи и нема да се задржат вкус или мирис.Повеќето tumblers се микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедно за не-се грижи погодност и се вклопуваат повеќето купот на сопствениците.Tervis изолирани drinkware обезбедува крајната комбинација на личноста и претставата за чиста пиење уживање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите