.

.

AstroAI Гуми Воздушна Пумпа и Автомобили Багажникот Организатор Сива Пакет

AstroAI Гуми Воздушна Пумпа и Автомобили Багажникот Организатор Сива Пакет

мислење на клиентот:

DEN 928.80
Достапност
Во достапна форма

Вклучени : гуми воздушна пумпа и Автомобили Багажникот Организатор Сива во пакет.БРЗО ИНФЛАЦИЈАТА Голема бела светлина LCD екран го прави лесен за читање дури и во темнината; Опремени со интегрирано LED светилка со независни се префрлите на контрола за итна употреба; 12 V 120 W 10ft (3.05 метри) долго тешки-должност автомобил запалка приклучок за кабелот го прави лесен за употреба.Мултифункционален Компоненти:На Astro AI автомобил организатор доаѓа со две монтажни dividers со Лепенка, можете да изберете големина како ви се допаѓа.Осум странични џебови се многу погодни за чување на мали објекти.Секојдневно складирање или багажникот складирање, овој автомобил складирање кутија е најдобра опција.Свитлива : Овој автомобил организаторот може да се здиплен во половина или целосно укината, што го прави лесен за носење и чување.Погодна за секој багажникот, на задното седиште, предното седиште.Целосно да се свитка големина на : 2.8 *16.5*11", Половина пати големина на : 11*16.5*11", Целосно да се отвори големина : 22*16.5*11".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите