.

.

PureGear Максимална Јасност HD Калено Стакло Екран Заштитник за Samsung Галакси S21 Ултра 5G, Допир + Прецизност, Случај Пријателски Одговара, цел Живот Замена (Само Усогласув?

PureGear Максимална Јасност HD Калено Стакло Екран Заштитник за Samsung Галакси S21 Ултра 5G, Допир + Прецизност,

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

Сензор за отпечатоци Подготвени со нашите прецизни Ласерски-намалување на дупка за Сензор, обезбедувајќи максимална заштита за екранот на вашиот уред.Премиум квалитет, многу издржливи, и отпорен на гребење калено стакло.Случај-friendly одговара за целосна заштита на тел.Балон-free – конструиран за да се придржуваат до екранот на телефонот беспрекорно, оставајќи ги без меурчиња.Висока дефиниција со 99.9% транспарентност (HD), без мака, нема прашина, отпечатоци-слободен балон за слободни, еден-притисни за инсталација.Купи со доверба.Ограничен Доживотна Гаранција. 30-дневниот гаранција за парите назад.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите