.

.

Forney 65071 Мечка и Син Прибор за јадење Мечка Вилици 18-Функција Алатка со Обвивка, 4-Инчен, од не ' Рѓосувачки Челик

Forney 65071 Мечка и Син Прибор за јадење Мечка Вилици 18-Функција Алатка со Обвивка, 4-Инчен, од не ' Рѓосувачки

мислење на клиентот:

DEN 1485.60
Достапност
Во достапна форма

Висок јаглерод 440 ' рѓа отпорни ножеви.Шупливи земјата ножеви.Секој нож парчиња хартија пред да ја напушти фабриката.Овие рачно направени ножеви се работеше и од страна на повеќе од 80 пати преку процесот на производство.Секој Нож има колектори печат со датум точки на системот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите