.

.

Црвен Камион Лаптоп Торба Компјутер И Таблет За Носење Briefcase Чанта Tote Торба 131415.6

Црвен Камион Лаптоп Торба Компјутер И Таблет За Носење Briefcase Чанта Tote Торба 131415.6

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 600 D Полиестер Оксфорд Ткаенина+Полиестер Пена Соочи+Мека Ткаенина Обвивка.Увезени.Лаптоп Торба Големина : 13 Inchinternal Димензии : 13.97 x 0.79 X 10.04 инчи (L X Hx W);14 Инчен Внатрешни Димензии : 14.96 x 0.79 X 11.22 инчи (L X Hx W);15 Инчен Внатрешни Димензии : 15.75 x 0.79 X 11.42 инчи (L X Hx W)Должината На Отстранлив Поместена Рамо Подлога Е 18cm, А Максималната Должина На Рамо, Рака Е 112cm.Кога Не Е Потребен, На Врвот Се Справи Исто Така, Може Да Се Вметнат Во Џеб.Удобно Се Вклопуваат : Сметководствената Briefcase Чанта Карактеристики Врвот Рачки За Да Го Носат Вашиот Лаптоп На Удобност, Два Странични Џебови За Чување На Мали Предмети Како Адаптер И Notepads,Некои Неопходни Предмети, Како Што Се Мобилен Телефон, Промена, Клучеви Итн.Наменета За Сите : Користете Го Прилагодливи Рамо, Рака Да Прашка Овој Компјутер Торба Преку Рамото Или На Рака Низ Вашето Тело Да Го Користите Како Гласник Торба.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рамо, Рака И Го Носат Истиот Со Удобен Рачки.Кажете Збогум На Здодевни Шарени Торба За Лаптоп.Нашите Специјални Дрвени Торба За Лаптоп Те Прави Единствена.Надворешна Шема Стил Ви Дозволува Да Биде Уникатен И Стилски.Pocket Е Совршен За Преземање Од Вашиот Лаптоп.Shockproof Гласник Торба : Shockproof Мека Внатрешна Обвивка-Супер Меки Анти-Статички За Судрат И Шок Апсорпција И Заштита На Вашиот Компјутер Од Случајно Гребнатини.Топ-Вчитување Двојно Патентите На Вреќа Планирам Непречено И Овозможува Лесен Пристап До Вашиот Лаптоп Компјутер.Подарок : Лаптоп Торба Може Да Биде Одличен Придружник За Бизнис,Како И Сите Други Секојдневна Пригода.Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Црвен Камион Печатени Лаптоп Торба Компјутер И Таблет Сметководствена Case Material Опис : 600d Полиестер Оксфорд Ткаенина + Полиестер Пена Пополнување Слој + Мека Ткаенина Lining Product Перформанси : Shockproof Мека Внатрешна Обвивка-Супер Меки Анти-Статички, да Може Ефективно да го Апсорбира Ударот И Намалување на Факторите на Штета Предизвикана Од Случајно Судири И Гребнатини.Двојно Патент Монтиран На Врвот Може Да Се Лизга Без Проблеми И Направете Го Тоа Лесно За Користење На Лаптоп.Должината На Отстранлив Поместена Рамо Подлога Е 18cm, А Максималната Должина На Рамо, Рака Е 112cm.Кога Не Е Потребен, На Врвот Се Справи Исто Така, Може Да Се Вметнат Во Џеб.Можете Да Го Користите Како Торба, Гласник Торба И Briefcase.Задната Појас Рамка Е Дизајниран Разумно И Е Лесен За Користење При Патување На Бизнис.Применливи Сценарио : Каже Збогум На Досадна Шарени Торба За Лаптоп, Нашите Специјални Дрвени Торба За Лаптоп Те Прави Различен, И Надворешна Шема Стил Ви Овозможува Да Уникатно Го Мода Оваа Лаптоп Со Заштитна Торба Торба, Носејќи Вреќа, Заштитна Кеса, Со Џеб, Многу Погоден За Вас Да Го Земете Вашиот Лаптоп.Додатоци Структура : Постои Голем Џеб На Двете Страни, Кои Можат Да Го Сокријат Дршката И Задржете Го Копчето На Глувчето, Напојување, Мобилен Уред, Итн.Инструкции За Перење : Рака Измијте Се Препорачува, Не Кајгана.Посебна Забелешка : Поради Различни Мерни Методи, Грешка На Оваа Големина на Податоци Е Нормално во Рок од 1-2cm.Customer Service : Ако Имате Било Какви Прашања Поврзани Со Нашите Производи, Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас.Ние Ќе Се Обезбеди Најдобра Услуга За Вас, За Поддршка На Враќање И Замена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите