.

.

Robern YM3040RIFPD3 Виталност Запалени Огледало

Robern YM3040RIFPD3 Виталност Запалени Огледало

мислење на клиентот:

DEN 19941.60
Достапност
Во достапна форма

Топло, релаксирачки звуци (2700 K) реплицираат внатрешна светлина за да ви помогне да се развивам, пред Спиење или леснотија во вашиот утро.На виталноста запалени mirror колекција нуди неверојатно точни Боја rending во 90+ CRI, па можете да ги видите вашите вистинската рефлексија.Мазна, треперење бесплатно затемнување.Robern користи енергетски ефикасни led диоди за да се постигне квалитет задача Осветлување.Defogging.Виталност 30 инчен x 40 инчи x 1-3/4 инчен правоаголник запалени огледало со inset светлина шема, 2700 Kelvin температура, dimmable и defogger.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите