.

.

Wigsroyal Тело Бран Бразилецот Стилови на Косата Човечка Коса Ткаат,Природна Боја,4Oz/Пакет, 2 Снопови(14 14)

Wigsroyal Тело Бран Бразилецот Стилови на Косата Човечка Коса Ткаат,Природна Боја,4Oz/Пакет, 2 Снопови(14 14)

мислење на клиентот:

DEN 1351.20
Достапност
Во достапна форма

Косата Тип : 100% Бразилецот Богородица Коса со врвен Квалитет 7А Одделение.Сите Cuticle во една насока.Нашата човечка коса ви донесе со природни чувствуваат на свој коса, не само убавина снабдување.Friendsly Белешки : Нашата Коса е 112 Gram/Пакет.2 Снопови се во Ред за една цела Глава во должина од 18 години".Повеќе Должина или Тешки Густина,ве молиме изберете 3 Снопови или Повеќе.Боја на коса : Природна Боја,1 B#,1#,2#,Широк Избор на боја на косата за вас.Текстура : Тело Бран,услужни и Целосна,Лесен и брз за да ткаат.Коса Должина : 10",12",14",16",18",20",22",24",26",28".Косата Предност : Нема Метежот, Без Пролевање,Силна Двојно Машина weft.Целосна и Меко Чувство, Долго-Траен!.Wigsroyal-посигурни, Подобар Живот 100% премиум квалитет Здрава природна Човечка коса, Без Метежот и Без Пролевање!Природен сјај, Еден-насока кутикулите, мека и мазна, може да се исправи, завиткан, се мијат и се ре-стил.Одлична Коса Должина Сооднос за да се намали било која фризура.Лесно и Брзо да се Ткаат, Мека на Допир, Долготрајни!Грижа Инструкции : 1 Keep косата ЧИСТА.Предлагам миење на коса барем еднаш или двапати неделно.2 Wash во една насока од врвот до дното мешање шампон &клима уред,а потоа Исплакнете со чиста вода.3 Brush косата почнувајќи од дното и да работат на вашиот пат до постепено да се на врвот По перење( Ако тоа е губење на ткаење, ве молиме не заборавајте да го тоа со другата рака да се задржи на косата од вирусот.)4 Keep на косата од сушење.Губење на средството за смекнување на косата(10%-15%) со вода (85%-90%) и користете го како спреј за коса секојдневно пред четкање на косата.5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата со себе.6 All Кадрава или Брановидна Стил, после миење, ќе е подобро да се очисти вода за коса, со сува крпа, а потоа се утврдат навивам или брановидна во неговата оригинална форма.по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите