.

.

Z Автомобилската Tazer Л Мини Програмер + Предната Камера Компатибилен со Wrangler и Гладијатор.

Z Автомобилската Tazer Л Мини Програмер + Предната Камера Компатибилен со Wrangler и Гладијатор.

мислење на клиентот:

DEN 12214.80
Достапност
Во достапна форма

Прилагодување на Прсти : Измените Л е функции во непроблематична начини со tazer Л лајт програмер.Тоа се зголеми возилото карактеристики кога одредени модификации се направени да го користите во цртичка екранот.Напредни Осветлување Опции & Функционалност : На светлина се покаже режим е совршен за покажуваат итни возило конверзии со дозволување на претходно наместени и приспособливи светлина низи.Возачите исто така, може да го измените на Денот Водење на Светлина (светилки drl) и фабрика за магла светлина опции за начинот на кој сакате, и резервни LED конверзии се поддржани.Карактеристики Совршен за Off Возење : Напредна контрола над вашата Л е TPMS систем, голема моќ бар и оска карактеристики за Рубикон е, заедно со софистицирани за управување и сопирање опции го прават овој мора да има за jamboree и патека за трчање заедница.Тешки Дизајн : Дизајниран за тешки го користите овој електронски програмер е специјално дизајнирана за користење на висок квалитет на материјали за да се обезбеди подолготрајни употреба.Решетката монтирани пред камера : комплет за 2018+ Гладијатор и Wrangler 4 XE/392/Дизел.Содржи се што е потребно да се инсталира на полнење, без жица спојување и без завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите