.

.

HBZGTLAD 10pcs плоштадот лажни eyelash пакување кутија лажни 3d mink трепките кутии faux cils магнетни случај трепките празни (02)

HBZGTLAD 10pcs плоштадот лажни eyelash пакување кутија лажни 3d mink трепките кутии faux cils магнетни случај

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Модел : High-end eyelash кутија.Количина : 10pcs / 1lot кутија.Големина : 120 * 61 * 21mm Тежина : 1 Тежината е 36g, погоден за 15 * 25мм трепките, цената е 10, со исклучок на трепките.Со трепките.Забелешка : Поради различните време на пренос во секунда, бојата може да биде малку различен, или бојата може исто така да биде различна, поради различни услови на осветлување на сликата.Ве молиме, не умот.Можете да го изберете ја вашата омилена боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите