.

.

Текстура Случај за Geekvape Обелиск 60 60w Силиконска Кожа Заштитна Мека Гума Ракав Shield Заврши Школка Кутија (Јасен Сјај)

Текстура Случај за Geekvape Обелиск 60 60w Силиконска Кожа Заштитна Мека Гума Ракав Shield Заврши Школка Кутија

мислење на клиентот:

DEN 164.64
Достапност
Во достапна форма

Dustproof,падне доказ,текстура.Име на производ : Обелиск 60 силикони Случај (Уредот Не е Вклучен) Карактеристики : ★ Висок Квалитет, Добра Допир Чувство ★ И Дизајн, Прецизно Сечење ★ 10 бои.Други бои поддршка прилагодување Функција : ★ Заштита, не се лизга носат, расклопна ★ анти-Нула, анти-Прашина,анти-Корозија Пакет : ★ 1pcs силикони случај Услуга : ★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите