.

.

Нокти Датотека, двострано не 'Рѓосувачки Челик Cuticle Сунѓер, од не' Рѓосувачки Челик

Нокти Датотека, двострано не 'Рѓосувачки Челик Cuticle Сунѓер, од не' Рѓосувачки Челик

мислење на клиентот:

DEN 259.20
Достапност
Во достапна форма

Двострано пескарење датотеки и четири страни блокови се за пети и ноктот грижа, која може да датотеката, и сјајна вашите нокти во сите правци, без оштетување на ноктите.Погоден за професионални или домашна употреба.Многу издржливи, стилски изглед великодушни.Тие се погодни да се користи на природни нокти и вештачки нокти.Две различни крупни и фино брусење датотеки може да ги исполни вашите различни потреби. 1. Двострано пескарење датотеки и четири страни блокови се идеални за пети и ноктот грижа, која може да датотеката, мазна и сјајна вашите нокти во сите правци, без оштетување на ноктите. 2. Многу издржливи, стилски изглед великодушни. 3. Две различни крупни и фино брусење датотеки може да ги исполни вашите различни потреби. 4. Тие се погодни да се користи на природни нокти и вештачки нокти. 5. Погоден за професионални или домашна употреба.

Клучни карактеристики

Item Type:
Nail File
Material:
Sponge, Stainless Steel
Color:
As the Picture Shows
Package Weight:
94g
Package List:
3 * Nail File :
1 * Nail Pusher :
1 * Nail Clipper :
1 * Cuticle Nipper :
1 * Dead Skin Remover :
1 * Nail Buffer :
1 * Sponge :
1 * Brush :

Им се допаѓа и на купувачите