.

.

JJYGXYG Биро Организатор Акрилик Пен Носителот Десктоп Организатор Симпатична Мечка Bunny Канцеларија Канцелариски Складирање Кутија (Боја : 1)

JJYGXYG Биро Организатор Акрилик Пен Носителот Десктоп Организатор Симпатична Мечка Bunny Канцеларија Канцелариски

мислење на клиентот:

DEN 2260.80
Достапност
Во достапна форма

YSYSPJM Овој класичен, елегантен и добро дизајниран пенкало купот/биро за складирање кутија го прави вашето биро изгледаат стилски и софистициран.Ова пенкало складирање кутија не може само да се продавница за канцелариски/канцелариски материјали, но исто така и вашата шминка алатки и мали предмети за домаќинството.Може да се стави тоа во студијата, биро за статистика, кујна, дневна соба или спалната соба за да ги зачувувате и организирате работите.Класичен стил дава ова пенкало чаша носителот хармоничен изглед, кој може да се интегрира со било која канцеларија или дома декорација.Пријатна и убави бои додадете контакт на шарм.Организирање на предмети.Ова биро молив носител е најдобриот подарок за вашите роднини и пријатели, погоден за студенти, тинејџери и деца.Се надевам дека ќе има добар шопинг.Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил веднаш и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро. 1 buc.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите