.

.

Akozon Светлина Намалување на Загадувањето на камерата Леќи на Камерата Филтер Леќи на Камерата Филтер Летало Камера Ноќ Филтер за Hubsan Zino Mini PRO Јасна Ноќ Филтер

Akozon Светлина Намалување на Загадувањето на камерата Леќи на Камерата Филтер Леќи на Камерата Филтер Летало

мислење на клиентот:

DEN 832.80
Достапност
Во достапна форма

Применливи Модели : Летало камера ноќ филтер со парична казна изработка, одлични перформанси и силна practicability, јасна ноќ филтер е погодна за Hubsan ZINO MINI PRO летало на камерата леќи на камерата.Оптичко Стакло : објективот усвојува оптичко стакло по висока дефиниција мелење третман за да се задоволат со висока дефиниција квалитет на слика.Природните ноќ на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да се направи слика покаже вистински бои.Мулти Слој Нанометри Слој : Донесување двојно двострано multilayer нанометри слој технологија, објективот има водоотпорен, масло доказ, и анти нула перформанси.Лесно да се Чисти и да се Одржуваат : посебен заштитен слој се формира на површината на леќа за да се спречи капки вода и масло од се апсорбира на површината, што го прави полесно да се чисти и одржува.Мали&Преносни : Мали димензии и мала тежина, лесно да ги носите.Идеален за снимање и фотографирање на професионални и квалитетни слики и видеа.Ако имате било какви сомнежи за овој производ, ве молиме испратете порака или e-mail за нас.И ние имаме професионална по-продажбата на тимот да одговори на вашите прашања во рок од 24 часа.Спецификација : Предмет Тип : Летало Камера Ноќ Филтер Модел : Светло Намалување На Загадувањето Материјал : Алуминиум Легура + Оптичко Стакло Производ Во Боја : Како На Слики Прикажани Производ Тежина : Околу. 23g / 0.8 оз Применливи Модели : Погоден за Hubsan ZINO MINI PRO Леќи на Камерата Пакет Листа : 1 x Ноќ Филтер 1 x Изми Нанометри Налепница 1 x Складирање Кутија.

Клучни карактеристики

Item Type:
Drone Camera Night Filter
Model:
Light Pollution Reduction 
Material:
Aluminum Alloy + Optical Glass
Product Color:
As Pictures Shown 
Product Weight:
Approx. 23g / 0.8oz
Applicable Models:
Suitable for Hubsan ZINO MINI PRO Camera Lens
Package List:
1 x Night Filter :
1 x Washed Nanometer Sticker  :
1 x Storage Box :

Им се допаѓа и на купувачите