.

.

П-Види QC826-4, 16-канал 4K HD IP NVR со 4TB Хард Диск, Мрежа Надзор Снимач

П-Види QC826-4, 16-канал 4K HD IP NVR со 4TB Хард Диск, Мрежа Надзор Снимач

мислење на клиентот:

DEN 2160.00
Достапност
Во достапна форма

16 Канал 4 K/1080 P HD IP NVR со инсталиран 4 TB HDD.Power over Ethernet (рое) : технологија која ви овозможува да се поврзете со вашата мрежа и моќ вашата камера со еден кабел.NVR Потрошувачка на Енергија - 26.5 W (без хард диск).Вкупно Снимање Bitrate - 320 Mbps.Снимањето резолуција на-канал : 4 K (15 fps по Канал), 4 MP (30 fps по Канал), 3 MP (30 fps по Канал), 1080 P (30 fps по Канал), 720 P (30 fps по Канал).Видео, аудио и алармни порти : видео во : 16 (рое), видео излез : HDMI и VGA, аларм во : 4, аларм за излез : 2, аудио во : 1 РКА, аудио излез : 1 РКА.Кк видите app ви овозможува лесно да се поврзете со вашиот NVR за размена на инстант телевизија гледање на смартфон или таблет. (Windows/Mac), Apple/Android мобилни уреди.Дизајниран за да се обезбеди вашите големи дома, бизнис или дури и мало сопственост, сигурен безбедност доаѓа во форма на нашиот Канал 16 H. 265 висока дефиниција NVR безбедност NVR.Оваа NVR дозволува до 16 камери во вкупно ви даваат простор да се прошири и да се прилагодите на иднината на вашата безбедност потреби.Мониторинг и заштита на вашиот имот никогаш не било полесно со помош на нашата П-Видете мобилен стан (iphone/Андроид) кои што овозможува пристап и гледање додека насекаде во светот, поради нашите IP базирани NVR security system.Сите без договори или претплата такси.Дизајниран за да се обезбеди вашите големи дома, бизнис или дури и мало сопственост, сигурен безбедност доаѓа во форма на нашиот Канал 16 H. 265 Висока Дефиниција NVR Security System.Овој систем доаѓа со вкупно 8 камери, но дозволува до 16 вкупно ви даваат простор да се прошири и да се прилагодите на иднината на вашата безбедност потреби.Мониторинг и заштита на вашиот имот никогаш не било полесно со помош на нашата П-видете Мобилен Стан (iphone/Андроид) кои што овозможува пристап и гледање додека насекаде во светот, поради нашите IP базирани NVR Security System.Сите без договори или претплата такси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите