.

.

MNSRUU Складирање Кошница Виолетова Гранџ Вљубените Расклопна Рамка Организатор Кошница со СТП Рачки, Водоотпорен бебе соба за Складирање Бин,1 Пакет

MNSRUU Складирање Кошница Виолетова Гранџ Вљубените Расклопна Рамка Организатор Кошница со СТП Рачки, Водоотпорен

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ▶▷ Материјал : надворешниот материјал на чување на бин е платно, внатрешниот е бела ЈП ткаенина.Дршката на чување на кошница е дебел памук јаже за да го направите лесно carry.By зајакнување на врската дел, се справи со не ќе биде оштетен дури и ако тешки облека и играчки се натоварени. ▶▷ Погодно : Персоналните Расадник Перење Кошница.Тоа лесно може да се здипли нагоре, ги отвори, и влезе каде што ви треба, можете лесно да ги собереш на перење кошница и го однесе далеку или им помогне на децата да ги собереш својата соба.Тоа дури може да се стави во багажникот на автомобилот. ▶▷ Свитлива : Количка за складирање сад имаат Голем капацитет и тоа навистина се лесни, но исто така тешко.На количка за дизајн го прави овој перење практична торба за сите места и го прави лесно да се биде укината и се стави настрана.Можат да бидат ставени во бања, спална соба, детска соба, и други места каде што тоа е потребно.Тоа може да се сместат пешкири, облека, играчки, итн. ▶▷ Уникатен Дизајн : Јаже кошеви не само складирање, но тоа е исто така еден вид на внатрешна декорација.Нашите кошница има уникатен дизајн и држи чекор со овој тренд.Постојат многу бои и дезени за да го изберат најсоодветен проект за вашиот ентериер. ▶▷ Перат Забелешка : Делумно миење на рацете се препорачува.Не користите машина за перење да се исчисти перење торба, тоа ќе ја оштети кожата. БрендMNSRUU е краток за Мојот Нов Стил на "R" Непобедлива Unique We сте страстни за да им се овозможи да ги додадете вашите уникатни стилови на кој било дел од вашиот живот преку прилагодување.Со MNSRUU, лесно да се изразат вашиот дизајн идеи, ослободете ја вашата креативност.Зошто да Изберете MNSRUU Перење Кошници?◇Можете да ја задржат во дете соба, бебе соба соба, бања, дневна соба, спална соба, или било кој агол простор.Направи вашата соба се повеќе се организираат и tidier.Нашиот плоштад платно складирање кошница е стилски и издржлив, помага да се задржи дневна простори во потрага уредни и чисти со овој стилски складирање кошница од MNSRUU.Голем капацитет кошница обезбедува доволно простор за складирање на дневни потреби, како пешкири, облека, чевли, бебе материјали, домашно милениче играчки, книги, списанија, канцелариски материјали и др.Уникатен Дизајн : складирање бин не е само за складирање, но тоа е исто така еден вид на внатрешна декорација.Нашите перење кошница има уникатен дизајн и држи чекор со овој тренд.Постојат многу бои и дезени за да го изберат најсоодветен дизајн за вашата interior Stable : На армирано-СТП се справи прави транспорт на полесно и поудобно, мулти-функција за складирање кошница.На дното е голем и висина е умерен, па тоа стои повеќе стабилна и има голем капацитет.Внатрешниот слој употреба 300 DPE водоотпорен материјал◆Кога вашиот дом е во ред, тоа е изненадувачки колку голема разлика може да се направи за вашата општа благосостојба.Изберете да се користи за складирање кантите и кутии за организирање на детски играчки или облека да се ослободите од нередот и слободни до подот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите