.

.

Масти Caliper Точни Користење на Висока Точност Тело Лента Мерка Лесно Ракување ABS Дигитален Дисплеј Мерење Алатка со Изграден во Батеријата

Масти Caliper Точни Користење на Висока Точност Тело Лента Мерка Лесно Ракување ABS Дигитален Дисплеј Мерење

мислење на клиентот:

DEN 1020.00
Достапност
Во достапна форма

Подобро Здрава, Вклучувајќи 1pc масти caliper и 1pc лента мерка да ви помогне да го следи вашето тело статус и останете здрави.Точни Користење : Доаѓа со широк опсег на мерење и висока точност, грешка бесплатно мерење поедноставува вашата фитнес.Лесно Операција : На масти caliper има метрички систем и Британскиот систем switch копчето, јасно копчето и задржување на податоците.Одличен Материјал : Усвојување на премиум АБС материјал, caliper ќе нежно менгеме ќе кожата, исто така, многу издржливи за долга употреба.Едноставна Сметководствена : Светло во тежина и компактна големина, и мерење алатки се многу погодни да се носат со вас.Спецификација : Item Type1 : Масти Caliper Материјал : АБС Боја : Сребро Мерен Опсег : 0-50мм / 0-2.0 инчи Резолуција : 0.1 mm / 0.01 инчен Копчето Батеријата : CR2032 3 V (превезува со изграден во батеријата) Точка Type2 : Тело Лента Мерка Материјал : АБС Боја : Бела Мерен Опсег : Прибл. 0 ~ 152cm / 0 ~ 59.84 во Пакет Листа : 1 x Масти Caliper 1 x Тело Лента Мерка Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0,5‑2 cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите