.

.

Зелена Логика СУРФАКТАНТ-Базирани DEGREASER; 1 Четвртиот; 1 Count

Зелена Логика СУРФАКТАНТ-Базирани DEGREASER; 1 Четвртиот; 1 Count

мислење на клиентот:

DEN 360.24
Достапност
Во достапна форма

Специјално формулиран за да се обезбеди премија еколошки приоритетни degreaser.Оваа брзо дејство на индустриски почиста и degreaser комбинација од зелена емулзија surfactants и градители да се справи со тешки за чистење.Отстранува масло остатоци и јаглеводороди buildups како што маснотии, моторно масло, катран, гориво, масти и тешки почвата.Доволно силна за да се намали маснотии стапица проблеми за време на тешки чистење.Направен во САД!.Специјално формулиран за да се обезбеди премија еколошки приоритетни degreaser.Оваа брзо дејство на индустриски почиста и degreaser комбинација од зелена емулзија surfactants и градители да се справи со тешки за чистење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите