.

.

Калвин Klein бебе-момчиња 2 Парчиња Shortall Сет

Калвин Klein бебе-момчиња 2 Парчиња Shortall Сет

мислење на клиентот:

DEN 366.00
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Калвин Klein jeans : Калвин Klein jeans reimagines нивното класично кул стилови за момчиња и девојчиња.Стил и дизајн : нашите тренд управувано дизајни ќе осигура дека вашите малиот човек изгледа како добар, како тој се чувствува.Удобно се вклопуваат : две парче сет совршен за облекуваат или игра.Совршена идеја за подарок!.Оваа две парче сет ги опфаќа Калвин Klein без напор кул стил, додека сеуште одржување на удобност во умот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите