.

.

3/4 I. D. X 2 К. Г. Струг Черупка 5/16-18 Поставите Завртка 203886-Т-048 Алатка Носителот - MS1906LI

3/4 I. D. X 2 К. Г. Струг Черупка 5/16-18 Поставите Завртка 203886-Т-048 Алатка Носителот - MS1906LI

мислење на клиентот:

DEN 1550.40
Достапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 3/4" I. D. X 2" К. Г. X 1.8" ШИРИНА X 5 3/8" OAL X 2 9/32 ГЛАВАТА КОЛ.КОРИСТИ 5/16 - 18 ПОСТАВИТЕ ЗАВРТКИ.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-3-3-Е-1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите