.

.

JA Маркетинг Проширување со DVD/Видео Игра Фиока Организатор, Еспресо

JA Маркетинг Проширување со DVD/Видео Игра Фиока Организатор, Еспресо

мислење на клиентот:

DEN 550.56
Достапност
Во достапна форма

2-парче сет.Нема алатки потребни за инсталација.Инсталирајте странично или flatways.Проширување со ДВД, Видео игри, Blue Ray и Компјутерски Софтвер Фиока Организатор - Одлично за ТВ Центри, Центри за Забава, Канцеларија Биро Фиоки, Салон, Фиоки и повеќе.Исчисти нередот и организира сите на вашиот ДВД, Видео Игри и Компјутерски Софтвер со нашите Фиока Организаторите.Проширување за кои се совршено прилагодени одговара без сечење, без мерење, се вклопува во скоро било која големина фиока.Тие се вклопуваат фиоки од 13-инчен да 18-1/2 инчи, длабоки.Секој сет има 30 случаи) и се користи на повеќе фиока организаторите за поголем drawers Easy инсталација, едноставно компресира, вметнете и ослободување.Направи на сите Природни Бамбус и Борови дрва и се одликува со Еспресо Заврши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите