.

.

АД Монистра Врвот чешка Кристал AB Мулти-Форма Flatback Кристал Помине Уметност Декорација DIY (50 Компјутери, 33. Ѕвезда 6x6mm)

АД Монистра Врвот чешка Кристал AB Мулти-Форма Flatback Кристал Помине Уметност Декорација DIY (50 Компјутери,

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

УЛТРА СВЕТКАВА AB СЈАЈ&ИСКРА КАКО СВАРОВСКИ БОЈАПопуларни светкава кристал AB боја, навистина ви дава убавина и искра сакате за вашата декорација.ШИРОК ЗЛАТО FLATBACK 3 D ПОМИНЕ RHINESTONES ГРБ : Широк злато flatback страна ви помага да се обезбеди подобро кога се применуваат, исто така, УВ лепак за rhinestones&УВ ламба е потребно, барај ASIN : B073 TF734 N да се купи УВ лепак заедно.Работа и за вашиот помине уметност, декорирање мобилен телефон, полесни, облека, чевли и така натаму.Облик : 40 Варијации за да Изберете Од. (види Фото).Боја : AB Јасно (Виножито Сјај).Висок Квалитет На Стаклото Не Hot Fix Foiled Назад, Рамни Назад Rhinestones Кристали, Лепак Поправи.Овие се лесни за употреба, кристали се најдобри за двете DIY ентузијасти и оние стручни лица кои се секогаш во потрага по најдобрите производи.Овие rhinestones може да се користи во голем број на проекти како што се embellishing нокти, облека, костими, чанти, чевли, фустани, картички, свадба покани, и лични предмети, како што се мобилни телефони, лаптопи и нешто што ќе може да се замисли.Се однесува само на лепак и држи ги на било која површина.Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. ** Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите