.

.

Волна Складирање Торба, Плетење Организатор Tote Торба Голем Капацитет Отпорен на Вода за Преносни Цилиндри Предиво Складирање Капчиња за Почетници

Волна Складирање Торба, Плетење Организатор Tote Торба Голем Капацитет Отпорен на Вода за Преносни Цилиндри

мислење на клиентот:

DEN 374.16
Достапност
Во достапна форма

Издржливи ткаенини материјал надворешен слој и добро исполнет внатрешни работи гарантира долгорочна издржливост.Може да се користи како шопинг торба или патна торба, викенд патна торба или чанта со причинско дизајни и модерен изглед.Таписерии и практичен подарок е погодна за плетење љубовници, капчиња почетници и искусни knitters.Високо‑квалитетни, трајни и здрав ткаенина е отпорен на вода и лесно за чистење, лесен и пренослив дизајни се лесно да се носат.Лесно да се подредат и продавница, иновативни и робустен дизајн даваат повеќе начини да ги чува сите материјали за плетење.Функција : 1. Лесно да се подредат и продавница, иновативни и робустен дизајн даваат повеќе начини да ги чува сите плетење supplies2. Издржливи ткаенини материјал надворешен слој и добро исполнет внатрешни работи гаранции долготрајни durability3. Високо‑квалитетни, трајни и здрав ткаенина е отпорен на вода и лесно за чистење, лесен и пренослив дизајни се лесно да се carry4. Може да се користи како шопинг торба или патна торба, викенд патна торба или чанта со причинско дизајни и модерен appearance5. Таписерии и практичен подарок е погодна за плетење љубовници, капчиња почетници и искусни knitters Specification : Предмет Тип : Капчиња Цилиндар Bag Function : Складирање за дома и патување.Голем капацитет простор можат да се сместат на различни бои на предиво, капчиња куки, прирачници и други мали додатоци.Ова е одличен подарок за луѓе кои сакаат crocheting, плетење или автомобил патувања или општествени собири на патот.Големина : Прибл. 27 x 16cm / 10.6 x 6.3 во Пакет Листа : 1 x Капчиња Цилиндар Торба.

Клучни карактеристики

Item Type:
Crochet Cylinder Bag
Function:
Storage for home and travel. Large capacity space can accommodate different colors of yarn, crochet hooks, manuals and other small accessories. This is a great gift for people who like crocheting, knitting or car trips or social gatherings on the road.
Size:
Approx. 27 x 16cm / 10.6 x 6.3in
Package List:
1 x Crochet Cylinder Bag :

Им се допаѓа и на купувачите