.

.

Spigen Течен Воздух Оклоп Наменета за iPhone 12 Про Max Случај (2020) - Сина

Spigen Течен Воздух Оклоп Наменета за iPhone 12 Про Max Случај (2020) - Сина

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Тенок, форма-опремени и лесен.Форма-опремени да се одржува тенок профил и џеб-пријателски.Против пролизгување мат површина дава отпечатоци-отпор и удобност во секој зафат.Мили-Одделение за заштита и Воздух Перница Технологија за анти-шок заштита.i Phone 12 Про Max Случај Компатибилен со i Phone 12 Про Макс (2020).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите