.

.

Tissting 2 парчиња ЛЕД Кампување Фенер 6000K 400LM се Прилагодува Осветленоста Батерија 1800mAh Моќ Банка Кампување Светлина со Кука и 2 USB Кабел за Дома Итен случај, Пешачење, Ка

Tissting 2 парчиња ЛЕД Кампување Фенер 6000K 400LM се Прилагодува Осветленоста Батерија 1800mAh Моќ Банка Кампување

мислење на клиентот:

DEN 1389.60
Достапност
Во достапна форма

ЕДНОСТАВЕН И лесен : кампување светилка е едноставна и практична, преносни и безбедно.Постои кука на врвот.Кога сте во надворешна средина или за одржување, може и директно да се откажам итни светла за да ја осветлат вас, која е многу погодна за возвишеното затворени простори како што се шатори, плакари или тавани. 5 НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ : 5 нивоа на затемнување според работната средина, можете слободно да се избере за да ја прилагодите светлината.Надополнување на светлото, да се намали товарот на патување и да заштедите пари.Тоа е 1800m Ah dimmable светилка со висока осветленост средината на светлината дното светлина strobe СОС, подготвени за темнина, моќ испади и дом за итни случаи.USB МОБИЛНИ НАПОЈУВАЊЕ СО КУКА : LED кампување светла за поддршка на повеќе методи на полнење и USB излезен приклучок може да полнење на мобилни телефони и други електронски уреди.Кампување светилка е лесен за употреба, со скриени кука и рачен рачка, која е погодна за различни сцени.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Вграден-во 42 висока осветленост LED кампување светла, со 360-степен прозрачна агол, тоа може да блесне преку дури и во темнината надворешна средина.Најчесто се користи во отворено кампување, пазар, тезги, дом за итни случаи, моќ испади, шатори, автомобил поправки, рефлектори, итн.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОГО : Дали имате пријател или член на семејството кој сака кампување или ладно gadgets?Кога ќе им даде нашата неверојатна LED итни фенер, тие ќе бидат шокирани од неговата функционалност и компактност, што го прави незаборавно подарок.Спецификација : Предмет Тип : LED Кампување Светлина Димензии : Дијаметар од Прибл. 5.5 cm/2.2 во Прибл.Висина 12cm/4.7 во Изграден Во Батеријата : Батерија 18650 1800m Ah (вклучени) Материјал : ABS и КОМПЈУТЕР Груба Тежина : Околу. 306.00 g/10.8 оз Напојување на Владата : USB Полнење Извор на Светлина : Бела Светлина, Температура на Бојата : 6000 K Начини : Пет Начини : Нагласи Средни Светла Дното Трепка Strobe СОС Lm : 400lm Услуга Живот : 30000h Пакет Листата : 2 x Светилка 2 x USB Кабелот 1 x Прирачник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите