.

.

Дрво Хривнија за Полнење, Мулти-Функционални Убодни Хривнија Paracord Maker Алатка Врвца Падобран Paracord DIY Занает Атрактивен Дизајн Пргав Обработени

Дрво Хривнија за Полнење, Мулти-Функционални Убодни Хривнија Paracord Maker Алатка Врвца Падобран Paracord DIY

мислење на клиентот:

DEN 629.04
Достапност
Во достапна форма

ã€ЛЕСНО ДА се OPERATEã€' Ова weaver е поврзете ги двата краја на хривнија да го поправам кога weavthe нараквица, makthe операција повеќе погодно. ã€ВИСОКА ADJUSTABILITYã€' лизгачот потези на шасија за да го прилагодите растојанието, со подобри перформанси. ã€INTERESTDIY CRAFTã€', исто Така, може да се направи свој нараквици од DIY, повеќе interestand практични. ã€USER-FRIENDLY DESIGNã€' Accordto потреби на корисниците, нашите хривнија создателот комплет ви овозможува ткаат врвца падобран на различни должини и дебелини за надворешна спорт.Дрво Хривнија за Полнење, Мулти-Функционални Убодни Хривнија Paracord Maker Алатка Врвца Падобран Paracord DIY Занает Атрактивен Дизајн Пргав Обработуваат. ã€ШИРОК USAGEã€' Хривнија Комплет може да се направи пријателство нараквици, lanyards, chai, ѓердани, нараквици, итен нараквици, и многу повеќе.ã€ВИСОКА ADJUSTABILITYã€' лизгачот потези на шасија за да го прилагодите растојанието, со подобри перформанси.ã€ЛЕСНО ДА се OPERATEã€' Ова weaver е поврзете ги двата краја на хривнија да го поправам кога weavthe нараквица, makthe операција повеќе погодно.ã€USER-FRIENDLY DESIGNã€' Accordto потреби на корисниците, нашите хривнија создателот комплет ви овозможува ткаат врвца падобран на различни должини и дебелини за надворешна спорт.ã€INTERESTDIY CRAFTã€', исто Така, може да се направи свој нараквици од DIY, повеќе interestand практични.Пакет Including1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите