.

.

Buna-n Заптивка со 150 Мрежа (100 Micron) - Различни Големини (4)

Buna-n Заптивка со 150 Мрежа (100 Micron) - Различни Големини (4)

мислење на клиентот:

DEN 240.00
Достапност
Во достапна форма

Buna-N triclamp дихтунзи се еден од најдобрите дихтунзи за затворена јамка системи поради тоа е одлична отпорност на бутан и пропан.Buna Дихтунзи се рангирани на пониски температури отколку viton, како и подобро физички својства.Со мрежа обезбедува протегаат и заштита во рамките на вашиот систем за филтрација.Мрежа е да се постават на заптивка за регистрација се протегаат.Buna-n Мрежа Заптивка има одлична отпорност на вода, горива и масла.Минимална Temp за континуирана употреба : -40°F За Техничка Поддршка, Прашања или Други Прашања ве Молиме Маил или Јавете Ни се!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите