.

.

Hengliang Продавница 1PCS RG58 N Type Машки/Женски SMA Машки Адаптер ЗА Коаксијален Кабел Pigtail RG-58 Продолжување Кабелот Скокач 15CM 50CM 1M 2M 5M (Боја : N M90 да SMA F, Игли : 10M)

Hengliang Продавница 1PCS RG58 N Type Машки/Женски SMA Машки Адаптер ЗА Коаксијален Кабел Pigtail RG-58 Продолжување

мислење на клиентот:

DEN 1411.44
Достапност
Во достапна форма

SMA N Тип Коаксијален Кабел Собранието.Конектор А RP-SMA / SMA Машки; RP-SMA / SMA Женски Џек.Конектор Б. N Type Машки / Женски Џек. 1 PCS RG58 N Type Машки / Женски SMA Женски Џек / Машки Адаптер ЗА Коаксијален Кабел Pigtail RG-58 Продолжување Кабелот Скокач 15 CM 50 CM 1 M 2 M 5 M 10 MProduct Name SMA N Тип Коаксијален Кабел Assembly Connector ARP-SMA / SMA Машки; RP-SMA / SMA Женски Jack Connector BN Type Машки / Женски Jack Cable Type RG58 или Request Cable Length15 CM,30 CM,50 CM,1 M,1.5 М,2 M,3 M,5 M,10 M или customized Impednace50 Ohm Packing PP Bag Condition High квалитет, 100% сосема нов.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите