.

.

Riyidecor Екстра Широк Дрвени Clawfoot Када Ткаенина Туш Завеса 108Wx72H Инчен Селски Дрво Зелени Лисја 18 Пакет Метални Куки Западен Farmhouse Браун Ѕид Одбор Бања Дома Декор Полие?

Riyidecor Екстра Широк Дрвени Clawfoot Када Ткаенина Туш Завеса 108Wx72H Инчен Селски Дрво Зелени Лисја 18 Пакет

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

Полиестер. ★Материјал и Големина на : Полиестер, водоотпорен материјал, 72 инчи висина x 108 инчи ширина. ★Дизајн : Селски Дрвена Табла. ★Она што се Вклучени : Еден туш завеса и 18-Pack Метал Туш Куки. ★Функција : Водоотпорен, Еко-Пријателски. ★Одржување : Машина мие со ладна вода, ниска собори сува.Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3cm.Објектот може да биде малку различен од слика се должи на осветлување и вашиот монитор екранот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите