.

.

Lzjbs Јадат Бавно Куче Сад Бавно Фидер Бања Милениче Материјали Милениче Додатоци Куче Бавно Фидер Сад за Мачка Миленици Бавно Фидер Куче Чинии

Lzjbs Јадат Бавно Куче Сад Бавно Фидер Бања Милениче Материјали Милениче Додатоци Куче Бавно Фидер Сад за Мачка

мислење на клиентот:

DEN 2042.40
Достапност
Во достапна форма

Лесен за чистење и одржување.Материјалот е многу еколошки и нема да им наштети на вашето домашно милениче.На база штити подови и го спречува чаши од лизгање додека вашето домашно милениче се јаде.Кучињата имаат тенденција да магацинот храна до работ, повисоки тркалезна лак дизајн го прави за храна не е лесно да се претекување на раб.Работат и за мачки, кучиња, мали животни, па дури и за животните, идеален за внатрешна или надворешна храна и вода.Материјал : Plastic Item Тип : Храна Storage Type : Dogs Volume : 250g.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите