.

.

Milageto 6X Плетење Јамка Плетење Јамка Плетење Кои Прст Оркестарот

Milageto 6X Плетење Јамка Плетење Јамка Плетење Кои Прст Оркестарот

мислење на клиентот:

DEN 1996.80
Достапност
Во достапна форма

Лесно да се Носат : На овој splays малку, така што лесно може да слајд во .Едноставно се претвори во предиво водич текот на и можете да го носат на левата или десната страна.Заштита на Прсти : Нема повеќе плускавци на прстите.Не гори предиво.Тоа може да се заштити вашите прсти и направете ја вашата плетење работа побрзо.Направи Ткаење Полесно : Поправат предиво во место за побрзо плетење или crocheting.Помага да се задржи во согласност предиво тензија.Силен и Здрав : На капчиња јамка врежана изработка, ќе не ' рѓа, трајни и прилагодлив.Одличен Подарок : Плетење капчиња циклуси се специјално дизајниран за љубителите на плетење волнени кутии.Опис : - Лесно да се Носат : На овој splays малку, така што лесно може да слајд во .Едноставно се претвори во предиво водич текот на и можете да го носат на левата или десната страна. - Заштита на Прсти : Нема повеќе плускавци на прстите.Не гори предиво.Тоа може да се заштити вашите прсти и направете ја вашата плетење работа побрзо. - Силен и Здрав : На капчиња јамка врежана изработка, ќе не ' рѓа, трајни и прилагодлив. - Да се направи Ткаење Полесно : Поправат предиво во место за побрзо плетење или crocheting.Помага да се задржи во согласност предиво тензија. - Одличен Подарок : Плетење капчиња циклуси се специјално дизајниран за љубителите на плетење волнени кутии.Спецификација : - Материјал : Метал - Size : прибл.2cm / 0.79 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Капчиња Јамка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите