.

.

SIGOUYI Смешно Затворен Отворено Doormat, 16x24in Абсорбента Пред Назад Кат Вратата Душеци за Entryway, Не се Лизга Гумени Поддржан од Областа Килим Подлога Кал Нечистотија Trapper Т

SIGOUYI Смешно Затворен Отворено Doormat, 16x24in Абсорбента Пред Назад Кат Вратата Душеци за Entryway, Не се

мислење на клиентот:

DEN 449.52
Достапност
Во достапна форма

【ОДРЖИТЕ ВАШИОТ ДОМ ЧИСТ】Нашата врата мат може брзо да ја апсорбира влагата од чевли, одржување на подови чиста и сува од вода, прашина, чакал, кал, лапавица, трева, дожд и снег.Во случај на набори - се Тркалаат килим во спротивна насока, додека примена на притисок на руг - се на работ, флип тоа каде постои браздата, и полека повлечете го килим назад, додека примена надолен притисок врз браздата.Низок Профил- На вратата за влез мат се карактеризира со низок профил дизајн, па вратата килим можат да бидат ставени под повеќето врата и да понудат малку царинење помеѓу подот и вратата.Тоа е погоден за висок волумен на сообраќај области, како што се вашата спална соба, дневна соба, училница, деца playroom, девојки спална соба, канцеларија и повеќе.На разноврсна внатре надвор од вратата душеци област килим можат да бидат поставени во било која висока сообраќајни гранки.Додадете модерен стил на секоја соба.Вие не мора да се грижите за килим изработка на вас и вашето семејство да падне. 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】Понесете со метла или вакуум редовно, се тресат надвор на отворено или во текот на вашиот ѓубре за отпадоци.Лесно да се Грижи- Само поп нив во миење или место чисти за да ги задржи во потрага на нови.Не се Лизга што не се лизга поддршка ќе престане мат лизгање или rucking кога се користи и да ви ги безбедно преку спречување на несакани падови.Потоа го ставаат на килим во вентилацијата да се исуши.Ви даваат удобно и уредни животната средина.Погоден за патио, пред тремот, задната врата, дома влезот, перална, гаража, канцеларија, спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, коридор, студија, децата соба, градинка, колеџ ученичкиот дом, итн.По-продажбата на услугата- Ако имате било какви прашања, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдоброто решение.Неговите безвременски дизајн совршено ќе ја поддржи својата традиционален стил на ентериер, и неговото ангажирање multicolor тема ќе додадете прскање на боја на собата.И низок профил за лесна поставеност под мебел или во entryways.Изградена на крајот, издржлив материјал ќе го издржи она што се времеска прогноза или услови доаѓаат својот пат.Ако сте во потрага за еден еко-пријателски и стилски абсорбента вода&нечистотија вратата мат лесно да се задржи вашата околина се чисти и суви и го прави вашиот дом повеќе слатко и топло?Нашите тепих може да биде вашиот прв избор!!!За нашите високи стандарди тепих- премиум квалитет мат може да ви даде најдобри допир чувство и штитови прсти од студот подот.Тоа ќе биде совршен за добредојде за секојдневниот дома.Тој е дизајниран да биде трајно и тешко. 【СОВРШЕН СЕМЕЈСТВО ОРКЕСТАРОТ】 Оваа област килим е идеален избор за домашна декорација.Ако килим перница се користи премногу долго, клиентите да се стави во машина за миење.Вратата килим е совршен за внатрешна или надворешна употреба да се задржи вашата подови чисти.Од нечистотија и домашно милениче коса да spills и мензи, ние се сигурни нашите душеци се лесни за чистење!Она што е уште поважно, оваа врата мат може да се зачува вашиот подови од нечистотија, гребнатини, носат и солза.【ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН】16x24 инчи смешно вратата душеци се направени од enhanced и практично не-пролевање премиум микрофибер влакна обезбедување на двете удобност и трајност.Украсете го Вашиот Простор- Оваа впечатлива килим ќе се обезбеди идеална завршувањето на допир да вашиот дом оркестарот.Тоа, исто така, е и еколошки и безбедно материјали.Тоа е исто така одлична за ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Housewarming, итн.Овие влакна се практично не-вирусот да се обезбеди во текот на годината убава простор, дури и во високо-сообраќај области на домот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите