.

.

Farmhouse Лустерот E27 Индустрискиот Водовод Ѕид Светлина Креативна Личност Ѕид Светилка Железо Уметност Декорација Ретро Ѕид Sconce Лофт Aisle Кафе Спалната Соба Ѕид Светил

Farmhouse Лустерот E27 Индустрискиот Водовод Ѕид Светлина Креативна Личност Ѕид Светилка Железо Уметност Декорација

мислење на клиентот:

DEN 4512.72
Достапност
Во достапна форма

ШИРОКА ПРИМЕНА : луксузни лустерот е уникатен дизајн ќе се сретнат многу современи декорација стилови, како што се јадење дневна соба и кујна Островот спалната соба foyer ходникот.Користење на високо-квалитетни метал железо, висока температура печени боја, не е лесно да избледи и rusty,давање вашиот дом стилски, индустриски работ дека ќе комплимент голем број на современ дом settings.Овој ѕид sconces не само осветлување ефект, но исто така одличен декоративен ефект.Може да се претстави како подароци, одмор подароци на вашите пријатели и семејството.ДИМЕНЗИИ : 15inch(38cm) Должина;7.9 инчен(20cm) Висока; E27 сијалица (Светилки НЕ се Вклучени).Предложи Простор Големина : Тоа е совршено светло тела да се инсталира во трпезарија, дневна соба, бар, канцеларија, детска соба, кујна, кафе fhop и други места за декорација е потребно.Ние си имаме свој бренд : ZHDWOALG.Нашата фабрика има долга историја од 70 години во Кина, за производство на табелата светилки, подни светилки, лустери, ѕидни светилки, пејзаж светла, LED сијалици и различни технички рефлектори.Стил : Индустриски Retro Body Материјал : Железо metal Base Тип : E27 Max Wattage : 40 WVoltage : AC 110-240 VCertification : CCCInstallation Тип : Ѕид Mounted Packing се Вклучени : 1 x Ѕид светлина (Сијаличката не се вклучени)По продажба на гаранција : Ако најдете производот оштетени кога youreceive производот, или имате други прашања во врска со производот, ве молиме sendan e-mail на нас на прво место.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да преземат акција toprotect вашите интереси.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите