.

.

Среќен Велигден Ден Женска Симпатична Кошули На Кратки Ракави Bunny Уши Печати Графички Tees Трендовски Секојдневен Лето Лабава Одговара T-Shirt

Среќен Велигден Ден Женска Симпатична Кошули На Кратки Ракави Bunny Уши Печати Графички Tees Трендовски Секојдневен

мислење на клиентот:

DEN 179.28
Достапност
Во достапна форма

11" -Sleeve : 18.27" -Должина на : 73cm/28. [ПОЈАВУВАЊЕ] : Лесно да се одговара со вашиот нараквица, ѓердан, види, торба, Панталони, Кратки Здолништа, Хулахопки, Патики, фармерки, високи потпетици, готски панк, итн.72" -Sleeve : 18cm/7.09" -Должина на : 65cm/25. [ПОВОД] Совршени за дневна, спортски клуб, датуми, на работа, дома, на шопинг, на училиште, одмор, Тоа е најдобриот избор за пролет, есен, лето.88" -Рамо : 48cm/18.48" -Должина на : 69cm/27.94" -Рамо : 46cm/18.87" -Должина на : 71cm/27.80" Големина : M -Биста : 100cm/39. [УСЛУГА ГАРАНЦИЈА] : Доколку имате било какви прашања во врска со производот,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите