.

.

HJLSANXINLINY Преносни Електрични Количка supercurrent Стари лица Скутер може да биде на високо-Моќ, голем Дострел Исклучен, Количка за Електрична инвалидска Количка

HJLSANXINLINY Преносни Електрични Количка supercurrent Стари лица Скутер може да биде на високо-Моќ, голем Дострел

мислење на клиентот:

DEN 607.20
Достапност
Во достапна форма

1. Лесни укината, мала област, може да се стави тоа во автомобили багажникот, може да се донесе со авион за да лесно да патуваат. 2. Smart електромагнетни сопирачки систем, олабави да се запре, да се избегне стариот човек паника грешка. 3.180 w * 2 висока моќност мотори, лесно качување, може да оди никаде. 4. Напредни магнезиум алуминиумски материјали, солиден, може да се вчита 100kg (околу 220 кг). 5. Тоа може да биде дизајнирана за да биде дизајниран за да се олесни нагоре и надолу инвалидски колички, да заштедат време и напор.Спецификација : Име на Производ : Електрична инвалидска Количка Вкупната големина : 105 * 64 * 87 CM (41 * 24.9 * 34.2 инчи) Ширина на Седиште : 44cm се Справи со висина : 21cm Предни тркала : 12 инчи Материјал : Легура на Магнезиум време на Полнење : 4-5 часа Качување висина : 20 °производ тежина : Со 6 AH батерија : 16kg Содржи 10 AH батерија : 18kg Земе 20 AH Батерија : 20 кг Под оптоварување : 100kg (околу 220 килограми)[Погоден за луѓето] погоден за постари лица, бремени жени, постоперативна или било луѓе кои се во можност да одиме, ние ги користиме нашите светлина и издржливи инвалидски колички брзо да се опорави на вашите омилени луѓе најдобри желби.

Клучни карактеристики

Product Name:
Electric Wheelchair
Total size:
105 * 64 * 87CM (41 * 24.9 * 34.2 inches)
Seat Width:
44cm
Handle height:
21cm
Front wheel:
12 inches
Material:
Magnesium Alloy
Charging time:
4-5 hours
Climbing height:
20 °
product weight:
With 6AH battery:
16kg
Contains 10AH battery:
18kg
Take 20AH Battery:
20kg
Under load:
100kg (about 220 pounds)
[Suitable for people] suitable for older people, pregnant women, postoperative or any people who are unable to walk, we use our light and durable wheelchairs to quickly recover your favorite people's best wishes. :

Им се допаѓа и на купувачите