.

.

HuaShslt 50Pcs 20mm се Меша Бои Jingle Bell Tinkle Бел Миленици Играчки рачно изработени Украси Бел Божиќ Декорација Сребро Божиќ Украси Ѕвона за Jingle Bells (Боја : Микс)

HuaShslt 50Pcs 20mm се Меша Бои Jingle Bell Tinkle Бел Миленици Играчки рачно изработени Украси Бел Божиќ Декорација

мислење на клиентот:

DEN 361.68
Достапност
Во достапна форма

Ова рачно изработени бел е неподносливо да се слуша со својот нежен тон.Ова рачно изработени бел нежно ќе ве потсетам за да започнете вашиот ден.Нежен, рака-зачукуваше бел дека ќе ги воодушеви вашите уши.Ѕвона се направен со нега, со рака, еден по еден.Ѕвона се направи една убава звук со навестување на тон на ритам.Прстен ѕвона заедно за повеќе моќен звук.Материјал : Copper Diameter : 20mm Color : Multicolor Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите