.

.

Yiju 1Pc Мала Цевка Пополнување на Машина Случаен Боја - Сина, 112.84 CM

Yiju 1Pc Мала Цевка Пополнување на Машина Случаен Боја - Сина, 112.84 CM

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : пластика.Димензии (Прибл.) : 11*2.8*4 CM.Лесен и брз за употреба. 100% сосема нов и висок квалитет.Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет на - Лесен и брз за употреба - Димензии (Прибл.) : 11*2.8*4 CM - Материјал : plastic Package Вклучува : 1 × Цевка Пополнување на Машина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите